Rekomendacje

 

Firma Tudro pomogła mi w znalezieniu i wyremontowaniu dwóch mieszkań. W tej chwili obydwa mieszkania są wynajęte i zarządzane również przez firmę Tudro. Współpraca układa się nam świetnie.

Jacek B.

 


 

Nigdy wcześniej z mężem nie myśleliśmy, że będziemy mieć mieszkanie na wynajem aż trafiliśmy na firmę Tudro. Znaleźli dla nas okazję inwestycyjną i pomogli przejść przez wszystkie formalności. Właściwie załatwili wszystko aż po wyremontowanie mieszkania. Teraz cieszymy się dodatkowym dochodem z naszej inwestycji.

Paulina i Marcin

 


 

Od kiedy współpracuję z Tudro mam więcej wolnego czasu. Całą obsługę mieszkania wzięli na siebie.

Ewelina

 


 

Kiedyś sam szukałem najemców do swojego mieszkania. Pewnego dnia na ogłoszenie odpowiedział pan Grzegorz. Zaproponował stały czynsz i umowę długoterminową. Teraz nie muszę się martwić zarządzaniem i pustostanami, po prostu co miesiąc terminowo dostaję umówioną kwotę.

M.

 


 

Długo myślałem o zainwestowaniu w mieszkanie, jednak nie wiedziałem jak się za to zabrać. Krąży na ten temat wiele historii, które potrafią powstrzymać zapał, w końcu chodzi o duże pieniądze. Kiedy nawiązałem współpracę z Tudro okazało się, że nie taki diabeł straszny. Znaleźli dla mnie 2 mieszkania inwestycyjne które wyremontowałem i wynajmuję. Kto wie kiedy odważył bym się na pierwszą inwestycję gdybym próbował zrobić to sam.

Adam

 


Nasi partnerzy

Pokojowiec.pl Mieszkanicznik